Tanec

Taneční obor mohou navštěvovat žáci již od pěti let, to se ukázalo jako velmi dobré. Začít s výukou v tak raném věku se vyplácí, neboť z těchto dětí bývají nejlepší tanečníci.

V prvních dvou letech studia navštěvují přípravnou taneční výchovu. Hravou formou se učí ohebnosti, rytmice a celkové koordinaci těla.

V následujících letech se učí základní kroky lidového a klasického tance a starší žáci se zaměřují na taneční techniky moderního a jazzového tance.

Během studia se žáci prezentují na nejrůznějších akcích: soutěžích, vystoupeních a přehlídkách, která jsou pro ně výbornou zkušeností v taneční praxi. Ti nejmladší sklízí úspěchy se svými roztomilými tancemi, které nejsou úplně bez chybiček, ale jsou zatancovány s nadšením a radostí.

ROZVRH ŽÁKŮ PANA UČITELE HENZLA DiS.

Vyhrazuji si právo na případnou změnu rozvrhu.

Omluvenky formou SMS na číslo 602 326 672 - PS, 1, 2, B,C

Omluvenky formou SMS na číslo 604 235 730 - SAMDANCE

O ZRUŠENÍ HODINY BUDETE INFORMOVANÍ SMS.

INFORMACE O ZMĚNÁCH DOSTANOU ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI V PŘEDSTIHU.

Kateřina Hofmannová

Kateřina